IMMERGAS dujiniai katilai


 

Italijos lyderis – namų ūkiui skirtų dujinių katilų: tradicinių ir kondensacinių,  projektavime ir gamyboje. Immergas yra įmonė, kuri nuolat tobulina savo produkciją ir plečią savo veiklą užsienio rinkose. Immergas buveinė, gamyba ir sandėliavimas apima 50.000 kv. metrų ir dirba daugiau nei 700 darbuotojų.

Novatoriškumas yra Immergas filosofijos dalis, strateginis svertas, kuriuo vadovaujamasi, kuriant naujausius produktus. Immergas produktų asortimentas nuolat papildomas, norint patenkinti skirtingų rinkų reikalavimus. Produkcija apima skirtingi modeliai: pakabinami ant sienos, pastatomi, tradiciniai, su momentiniu ruošimu, skirti tik šildymui ar laikyti lauko sąlygomis.

Platų produktų asortimentą jungia ta pati bendrybė: nuolatinio tobulinimo ir naujovių įdiegimas patikimumo, ilgaamžiškumo ir technologijų srityse. Immergas papildė savo produktų gamą pilna sistema, kuri leidžia naudotis saulės energija.

Immergas  pardavimų tinkles apima 30 šalių su 8 atstovybėm Eurpoje, viena Kinijoje ir bendradarbiauja su daugeliu  distribucijos įmonių visame pasaulyje. Komercinis tinklas yra nuolat plečiamas ir nepaliaujamai didėja, ypatingai strateginėse šalyse Rytų Europoje ir remiamas, kuriant naujus produktus ir sprendimus, atsižvelgiant į skirtingų tarptautinių rinkų poreikius.
Immergas gamyklaPagrindinė Immergas buveinė ir gamybos fabrikas yra Brescello mieste. Immergas gamybos cechas turi 15 gamybos linijų, o gamybiniai pajėgumai siekia 1.500 katilų per dieną, 300 tūkstančių per metus. Su galimybę pasiekti 500 tūkstančių vienetų, esant specialiems rinkos poreikiams. Visais gamybos etapais vadovaujamasi pagrindine ypatybe – “darbo ir tikrinimo sistema”, kuri apima serijas planinių patikrinimų skirtingose gamybos fazėse. Gamybos pabaigoje, kiekvienas pagamintas katilas yra testuojamas.

Immergas produktai apima daugiau nei tik kokybės, funkcionalumo ir patikimumo kriterijus. Svarbūs ir estetiniai bei dizaino aspektai. Immergas kompanija skiria daug dėmesio produkto išoriniam apipavidalinimui. Produktai reprezentuoja klasikines itališkos gamybos vertybes, nepamirštant harmonijos, linijų elegancijos ir subtilumo pojūčio. Atsižvelgiant į tai, katilai projektuojami su švelniu,  elegantiškų linijų požiūriu, norint, kad darniai derėtų bet kokioje aplinkoje. Valdymo pultai yra technologinė kiekvieno katilo sintezė ir kruopštaus Immergas dizaino skyriaus tiriamojo darbo rezultatas, derinant naudojimo paprastumą ir aukštąsias technologijas kartu su patraukliu dizainu. Funkcionalumas, elegancija ir modernus dizainas yra kiekvieno Immergas produkto kertinis akcentas.
Immergas katilaiKokybė yra Immergas vertybė, kuri turi būti įkvėpta ir konkretus tikslas pasiektas, užtikrinant aukščiausius kiekvieno produkto standartus. Immergas yra sertifikuotas ISO 9001:2000 sistemoje. Šis pripažinimas buvo išduotas prestižinės Vokietijos organizacijos TÜV ir liudija griežčiausius tarptautinius kokybės standartus. Tai ypatingo kompanijos procesų patikimumo garantija. Sertifikatas užtikrina visišką Immergas kokybę, nes apima visus kompanijos aspektus: nuo dizaino iki produkto vystymosi, nuo žaliavos patiekimo iki gamybos procesų, visus aptarnavimo etapus po pardavimo.
Atsižvelgiant į tai, kad kokybė yra produkto vertybė, Immergas vykdo kasdieninius pakartotinius galutinio produkto patikrinimus, nors jie jau buvo vykdomi katilo surinkimo etape. Immergas patikrina vidutiniškai 10 katilų per diena tam specialiai skirtoje laboratorijoje. Patikrinamas kiekvienas aspektas, įskaitant įpakavimą, techninę dokumentaciją ir eksplotaciją. Šie pakartotiniai galutinio produkto patikrinimai yra papildoma Immergas kokybės garantija.