APIE UAB VENTUVIS


UAB ” Ventuvis ” misija yra nuosekli ir atsakinga veikla, tiekiant klientams naujausios kartos centrinės dulkių siurblių sistemos komponentus, mini rekuperacijas ir ventiliacijas.
Įmonės tikslas-kokybiškų prekių pasiūlymas, greitas ir efektyvus klientų aptarnavimas.

ŠIUO METU UAB “VENTUVIS” SAVO VEIKLA VYSTO PENKIOMIS PAGRINDINEMIS KRYPTIMIS:

 1. Puikaus dizaino ir išskirtinės kokybės centriniai dulkių siurbliai su elektroniniu valdymu, pramoniniai dulkių siurbliai jų priedai, eksploatacinės ir montavimo medžiagos.

  UAB Ventuvis partneris šioje veikloje yra Vokietijos kompanija BVC Inernational.

  http://www.einbaustaubsauger.de

 2. Aukščiausios kokybės minirekuperatoriai MELTEM gyvenamųjų patalpų vėdinimui, tenkinantys reikliausius vartotojus,  užtikrinant oro grynumą ir komfortą gyvenamosiose patalpose, montuojami namuose ir butuose.

  Ventiliatoriai Vario – skirti padidintos drėgmės patalpų ventiliacijai su integruotais judesio davikliais, drėgmės reguliavimu, veikimo laiko ir intervalų reguliavimu.

  UAB Ventuvis partneris šioje veikloje yra Vokietijos kompanija Meltem Wärmerückgewinnung GmbH & Co. KG.

  http://www.meltem.com

 3. Centriniai rekuperatoriai – labai tylus veikimas, mažos energijos sąnaudos. UAB Ventuvis rekomenduoja pirmaujantį šioje veikloje Renovent Excellent plokštelinį rekuperatorių, atitikantį A++ klasei keliamus reikalavimus.

 4. Immergas dujiniai katilai, šilumos siurbliai, tūriniai vandens šildytuvai. Dujiniai katilai, atitinkantys naujausius ErP ( Energy related Products) reikalavimus. Šie katilai yra populiariausi rytų Europoje.

 5. SANTECHNIKOS MONTAVIMO DARBAI.

 6. Esame Raypath international atstovai Lietuvoje ir pristatome aplinkai draugiškus produktus. Pas mus rasite naujoviškas valymo priemones su integruota NANO Silver technologiją, taip pat biologiškai skaidžius skalbimo, indų plovimo ir tualeto skysčius. Pasiūlyme turime ECOBody Care liniją produktų, skirtų veido ir kūno priežiūrai, kuri yra saugi visiems odos tipams

  Atsisiųsti Raypath international katalogą